Kariéra

Do našeho pohodového a mladého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Lepič / Lepička

Hledáme šikovného a pečlivého kolegu/kolegyni reklamních polepů, který/á se bude podílet na zpracování různých typů reklamních polepů.

Náplň práce:

  • Aplikace reklamních polepů na vozidla, včetně celopolepů.
  • Aplikace reklamních polepů na cedule, výlohy a další reklamní média.
  • Práce s různými materiály a technikami.

Požadujeme:

  • Pečlivost a zodpovědnost při práci s polepy (auta a jiné materiály mají vysokou hodnotu).
  • Schopnost samostatné práce a převzetí odpovědnosti za svěřené úkoly.
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • Možnost nástupu ihned.
  • Mzdové podmínky jsou individuální a budou dohodnuty na základě zkušeností a dovedností.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: info@marvio.cz. Těšíme se na Vaše reakce!

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám!

info@marvio.cz
Úvod